jak wam mijają wakacje?
ups ;D
Ja przeczytałam z tone książek bo ostatnio pogoda była lipna
Magda! 30 w ZODIAKU leci Zaćmienie!!
Wybierasz się?
PRZEJDŹ NA FORUM